A

A

A

Te zdjęcia wzburzyły Polskę!

Krwawy-Helm.jpg

 Pokazaliśmy Wam dwa zestawy fotografii wojennych okrucieństw, jakie ma w swoim laptopie wielu polskich „misjonarzy”. No i zaczęła się medialno-prokuratorska awantura, o kórej jeśli chcesz poczytać, to odszukaj stosowny tekst w naszych starszych publikacjach. Tu zaś zobaczysz część tych zdjęć. Ostrzegamy, jak masz słabe nerwy, nie klikaj !!!

Te zdjęcia wymieniają między sobą misjonarze udający się do Iraku i Afganistanu. To tak dla przestrogi. Żeby pamiętać, że wojna to krew, flaki, ból i poniżenie. To agonia w rowie – bez ręki, nogi, oka... Bez nadziei.
Tych zdjęć żołnierze nie pokazują rodzinom. Bo zdarzały się przypadki, że żona lub matka, widząc te okropności, po prostu zabraniały żołnierzowi jechać na misję. 
Opublikowaliśmy je nie dla taniej sensacji, ale ku przestrodze, refleksji i zadumie nad tym, czym jest wojna. Co nie znaczy, że trzeba zlikwidować armie. Gdyby nie one, takie rzeczy robiliby nam, bezbronnym obywatelom bandyci. Arabscy albo jacyś inni.... Opublikowaliśmy, no i zaczęło się (czytaj główny tekst na stronie).

 

Gucci zegarki pojawia się

Gucci zegarki pojawia się podgląd na targach Bazylea 2014, trzy Repliki zegarków nowe modele G-Timless Slim. Rundzie oglądać 40 mm, mieszany, który wyświetla, godzin, minut, małe po 6 godzin i daty. Model całkowicie ponadczasowe, dostępne i mechaniczne. Szczegóły.

Unfortunately, Coach Factory

Unfortunately, Coach Factory Store, I do not want you in the future, Coach Outlet Online USA, painstakingly well-intentioned, well-intentioned bitter, Michael Kors Outlet, can you, Michael Kors Outlet Online, but you, http://www.laurenpoloralph.com/, as I love you, Gucci Shoes Outlet, or you did not put your gear in addition to long-forgotten shabby homes, Coach Purses Outlet, if one day you're tired of wandering outside, Polo Ralph Lauren Outlet Online, thought we had in the past, Louis Vuitton Outlet, can come and enjoy the quiet share aftertaste, Louis Vuitton Shoes Outlet, although the residual dream, Polo Outlet Online, but the situation has been spread, Monster Beats Outlet Online, the passage of time never to return, Ugg Boots Outlet, moon waxed and waned in the blink of an eye, http://www.guccishoes-factory.net/, I am with you that have come together for some years, Coach Purses Outlet Online, true and beautiful, Coach Factory Outlet Online, years trance, Michael Kors Outlet Store, haggard face, North Face Outlet Online, but between you bit by bit, curtain curtain curtain engraved in mind, North Clearance Outlet, how can we forget, how relieved Arabian Nights Yanshan night language, Coach Factory Online, because your memory, Coach Purse On Sale, my life was not loneliness, MCM Handbags Outlet, my life was full of beautiful value.

about Harry Income Penney

about Harry Income Penney louis vuitton handbags back off which has True Religion Jeans been disassembled a fortnight previously. If you are skin color may hogan outlet resemble it may oakley sunglass possibly employ a wake-up, do that plan. Employ louboutin outlet a popular, moist flannel (with a small louboutin number of falls Toms Shoes of this favourite petrol with it, and / coach outlet online or basic is okay too) along with Tory Burch Outlet push them casually versus ray ban sunglass that person for just a very small. MK Outlet Accomplish using a splash over with cold fluids. There are a few approaches you're able to do to help you out lighten ones tooth enamel

http://coachsfactoryoutletonl

http://coachsfactoryoutletonline.webs.com/ coach factory online
http://www.newmichaelkorspurses.net/ michael kors purses
http://www.mk-mmichaelkorsoutlet.net/ michael kors outlet
http://www.guccishoesoutletfactory.net/ gucci shoes outlet
http://www.northsfaceoutletonline.net/ north face outlet
http://www.monsterobeats.net/ monster beats outlet
http://www.coach-storeonline2013.net/ coach store online
http://www.coachoutletinusa.com/ coach outlet online usa
http://www.coachbagsc.com/ coach outlet online coach outlet
http://www.shopcoachfactory.net/ shop.coachfactory.com coachfactory.com/shop

Czy jest tu jakiś

Czy jest tu jakiś moderator?????????????
Przecież to co wypisuje "tomek nowak111", to skandal.

http://www.navoine.ru/life/27

To jest wojna a nie film!

WRESZCIE MOŻNA ZOBACZYĆ JAK TO NA PRAWDĘ JEST...I POMYSLEĆ CHOĆ PRZEZ CHWILĘ O NASZYCH ŻOŁNIERZACH SŁUŻĄCYCH TAM GDZIE SĄ KONFLIKTY ZBROJNE I O NIEWINNYCH OFIARACH.

polska 16 wiek,żądzi jahadut w czarnej sukni.......

czy wy naprawdę wierzycie w to co czytacie? przeciez robię se jaja z was,nie jestem tomek a nawet nie jestem polakiem. jesteście dziwnym narodem jeszcze musi upłynąć wiele czasu zanim się nauczycie być razem bo to co widać w tym kraju to rozpierducha. ten co pisał ze ja się powtazam itd to w moim języku nie napisał by nawet dziękuję ale mnie to wali a pedałów nie lubię bo po pedalsku piszecie czyli jak te tanie telenowele odcinek 47659348475834832 cha cha

do wedlasredla :))))))

tylko pedał mógł nazwać siebie "wedlem"!!!,bardzo ładnie piszesz i cutujesz książki!najgorsze jest to że czytając twoje pierdoły widać jedną odpowiedż............zalatujesz mi śmierdzącym tanim małym nauczycielem z dawnego P.G.R. -U..........ciągle nawiązujesz do mojej składni zdań!!...............a jak można pisać do pedała???!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do "tomek nowak111":-]

Witam , jaka elokwętna i rzeczowa odpowiedź- polemika bardziej , nauczycieli tez nie lubisz? zacytuje Ci wypowiedź bolo 0308 bo chyba nie czytałes więc pisze on tak -[do Ciebie oczywiście]:
" A pro po pedałów,co się ich tak uczepiłeś,miałeś ciężkie dzieciństwo,albo cię któryś zdradził."
Jeśli wiesz co to składnia zdania ? bo z treści twoich postów wynika ze chyba nie wiesz, przeczytałes w swoim życiu choć jedną książkę?
Powtarzasz sie! wymyśl coś nowego to staje sie nudne.
Miłego dnia Tomusiu . :-]

Nie trzeba daleko szukać

Prawda, te zdjęcia sa drastyczne. Jednak zupełnie inaczej patrzy sie na foty, a zupełnie inaczej jest, jak sie widzi to na własne oczy. Poza tym, do większości z nich nie trzeba wojny - wystarczy się napatrzeć na cięższe wypadki samochodowe w Polsce... Czy to znaczy, że mamy nie wsiadac do samochodów? Wojna okrutna i bezsensowna jest, niesie ze sobą ofiary, ale równie bezsensowne są śmierci w tak zwanych zwykłych okolicznościach. Normalnych, które nikogo nie rażą?
Spróbujcie popatrzeć spokojnie na motocyklistę, z którego została mokra plama na dwudziestu metrach jezdni. Normalne?

woina

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ROPĘ, GAZ, a reszta czyli ludzie się nie liczą.
I pamiętajmy wszyscy kto ma ropę ten żądzi światem.
3 woina swiatowa będzie o ropę,
Polska może spać spokojnie bo nie ma nic.

polska

co można napisać o takim pojebie jak ty..........trzymasz się tego co ci wpojono jak w sekcie ale mnie to wali przecież takich jak ty trzeba walić z glana bo w beszczelny sposób okradają zwykłych ludzi.......ale czy pojeb to zrozumie chyba nie!!!!!! juz ci nędzo napisałem żebyś se zwalił a nie pisał mądrości ściągnięte z czasopism!....pedale już nie wyrazaj swoich uczuć !! na tym portalu chłopaka nie znajdziesz!!! BURACZYNO...........DLA ŚCISŁOŚCI...UŻYWAM TAKICH SŁÓW TYLKO DO CIEBIE PEDAŁKU!!! SAMA KSYWA """WEDELL""" JUŻ JEST PEDALSKA A TO JAK PISZESZ TO PEDZIO(TRANSIK) .........JESTEŚ NORMALNIE LALUŚ :))) oczywiście zapraszam wszystkich na stronkę" wedlasredla" www.pedaly.pl tylko który to wedelsredell???....

xxx

kolo mógłbym spróbować wytłumaczyć Ci Twój problem ale obawiam się szczerze że tego też nie pojmiesz, więc, używając Twojego nieco ograniczonego słownictwa, dam Ci darmową poradę:

tomek nowak1111 PRZESZCZEP SOBIE MÓZG!!! bo nic innego nie pomoże

Pozdrawiam i życzę serdecznie miłej rekonwalescencji

Miły "tomku nowak111" nie

Miły "tomku nowak111" nie zamierzam prześcigać sie z tobą w wymyślaniu i składaniu wiązanek ,jeśli któryś z nas obstaje uparcie przy swoim to tylko Ty nie odpowiadasz na pytania obrażasz nie tylko mnie ale i nacje które najprawdopodobniej nic Tobie nie zrobiły .Tak jak wcześniej napisałem musiałes być w dzieciństwie wykorzystywany seksualnie i stąd u Ciebie ta agresja nawet trochę mi Cie żal
Słów obraźliwych nie używasz tylko w stosunku do mnie, gdyby tak było można by faktycznie to zrozumieć.Tak bardzo chciałbyś mnie obrazić że pewnie pękasz ze złości pisząc te swoje dyrdymały uważaj żeby tylko Ci żyłka nie pękła he he.
Staram sie byc tolerancyjny - osoby o innej orientacji jesli nikomu nie robią nic złego tak jak i zydzi powinni mieć swoje miejsce w społeczeństwie osobiście jestem hetero jeśli wiesz co to znaczy.
Piszesz że okradam ludzi w bezczelny sposób skąd napisz mi wysnuwasz te wnioski?
Pamiętasz chociaż co jest tematem komentarzy ?

RE : Do Wedell

Tak jak Tobie już napisałem. Nie mam nic do Żyda, jako do człowieka. Znam wielu, mieszkających w Polsce, którzy sami twierdzą że zachowanie Izraela jest skandaliczne. Mówiłem Ci już. Nie tylko Polacy, ale inne państwa też, mają dosyć tego że uważają się za NADLUDZI. Jedynymi nadludźmi których znam z historii, byli Hitlerowcy i ich rasa nordycka. Mają dosyć, że uważają się za najbardziej ciemiężony naród na świecie. Mają dosyć, że przekładają wartość pieniądza, nad wartość życia ludzkiego. Żydzi byli jak Cyganie, wędrowali po świecie. Chciałem Ci przypomnieć, że w Polsce byli od wieków i żyli w zgodzie. Lecz nagle w latach 60 pewien ortodoks z pod Płońska wyjeżdża do Stanów i zakłada sobie państwo Izrael. I chwała mu za to. Lecz jaką przeszłość historyczną ma państwo, które ma zaledwie pół wieku? Jakie wartośći przedstawia? A no właśnie. Więc trzeba coś wymyślić (historię itd.) i wpajać to w głowy ludziom tam żyjącym.

Twój cytat:

"...ale fakt historyczny jest taki że Izrael był okupowany przez Rzymian i wyroki śmierci wykonywali rzymianie i to oni nie żydzi ukrzyżowali Jezusa który był żydem bo jego matka Marja była żydówką logiczne nie?..."

A kto zadecydował by uwolnić Barabasza, a skazać Chrystusa? Zagłosowawali Żydzi, fakt ukrzyżowali Rzymianie. Ot, co. Ważniejszy dla nich był zbir i rozpustnik.

Twój cytat:

"...Nastepnie pytasz sie w imię czego ktoś w Polsce pilnuje aby kwiaty złożone przy grobach pomnikach żydów były nie dewastowane ano własnie dlatego ze żydów w polsce sie nie lubi a złożone kwiaty zostały by zdewastowane pilnują je słuzby w imię ludzkiej przyzwoitości chciałbys aby ktoś dewastował grób twojej matki zaraz jak tylko złożysz na nim kwiaty?..."

Jesteś śmieszny. Porównujesz pomniki, do masowych grobów. Po drugie, kwiaty są składane codziennie i nikt ich nie niszczy. Po trzecie. Żydzi przychodzą codziennie (pojedynczo, w kilka osób) pod pomniki które wcześniej wymieniłem i nikt ich nie atakuje ani nie wyzywa. Po czwarte dla czego nie odwiedzają grobów na zapomnianych w Polsce Kirkutach? Od razu Ci odpowiem, bo nie ma z tego pieniędzy. Przykład? Mała miejscowość pod Warszawą. Zapomniany Kirkut. Mieszkający w tym mieście potomkowie Żydów, dobrze wiedzą o jego istnieniu. Nagle w miejscu gdzie były masowe groby żydów zamordowanych podczas okupacji hitlerowskiej zaczyna się budowa ogromnej willi. Szczątki ich przodków wywożone są wraz z ziemią ciężarówkami nie wiadomo gdzie. Co robią żydzi? Nic. Obserwują. Dopiero jak willa została pobudowana i wykończona, nagle zjeżdżają się władni z Izraela z Mosadem na czele i krzyczą że willa jest ich, bo pobudowana jest na ich świętym miejscu. Zakopują w ziemi kila znalezionych kości - nie interesując się co się stało z wywiezionymi szczątkami - i starają się o wywłaszczenie. Czy to nie jest HANIEBNE?! Liczy się tylko kasa.

Twój cytat"

"...Polacy buduja pomniki w innych państwach i jeżdżą tam masowo Katyń , Monte kasino , itd..."

Nie porównuj tych miejsc z pomnikami. Jeżeli nie wiesz nic o Katyniu, to się nie wypowiadaj. Powiem tylko tyle, tam są masowe groby. Czy porównuję Oświęcim, Jedwabne itp. NIE!
Po drugie, nie napinaj struny pisząc o Monte Casino, bo ludzie Ciebie zlinczują. Między innymi dzięki Polakom którzy walczyli na frontach w różnych stronach świata i tam ginęli, Żydzi mogą mówić, że są wolni. A nie podczas wojny, ukrywali się u Polaków w domach, lub uciekali za granicę..

Twój cytat:

"...co złego zrobili Ci żydzi że ich tak nie lubisz? tobie czy twoim bliskim ?..."

Nic mi nie zrobili. Mojej rodzinie i bliskim też. Powiem więcej. Chodziłem z Żydówką do podstawówki 8 lat. Ma żydowskie nazwisko i nikt jej nie napiętnuje, w pracy też. Cały czas jest moją koleżanką i sąsiadką. Ma ojca w Izraelu. Nie wyjechała, bo czuje się Polką. Po tym ojciec zerwał z nią kontakt. Jakich głupot wpoili mu w Izraelu w jego głowę, że odwrócił się od swojego dziecka?

Twój cytat:
"...Na koniec żydzi faktycznie dzielą ludzkośc na tych co są żydami i tych co żydami nie są , ci co nie są żydami są nazywani "goj " nie ma w tym nic obraźliwego ludzkość dzieli sie na żydów i goi i tyle co w tym złego?..."

Widzę że jesteś zaciekłym wyznawcą Talmudu. Chwała Tobie za to. Mam tylko pytanie. Czy Twoja żona, jak Ciebie zdradza przynosi Tobie pieniądze do domu, że ktoś z nią spókował? Jeżeli tak, to dobrze. Bo według Talmudu, taka żona to dobra żona. Mam nadzieję że tak jak nakazuje Talmud, gdy już będziesz najbogatszym człowiekiem na świecie, będziesz mógł zrzec się swojego pochodzenia. Ot co. Dobrze że w Polsce mieszkają Żydzi, którzy Talmud traktują z przymrużeniem oka.

Pozdrawiam.

Re:do Kalin93

Witam tak jak w pierwszym twoim tekście tak i w tym powyżej z jednej strony nic nie masz do żydów ale cały ton tej twojej wypowiedzi jest raczej dla zydów nieprzychylny a to nie podoba Ci sie że ktoś tam gdzieś tam składa kwiaty że ktos tych kwiatów musi pilnowac i w imie czego itd.Twoja wypowiedż świadczy tylko o jakimś ukrytym urazie do tej narodowości albo ktoś tobą manipuluje wkładając do twojej głowy takie bzdury szkoda bo wydajesz sie rzeczowy gośc ,pozwól więc że odpowiem na twoje pytania
Izrael miał swoje państwo i jego historia jest starsza od naszej poczytaj stary testament : wyjście z Egiptu ,przejście przez morze czerwone suchą nogą,potem pustynia 40 lat i w końcu Izrael osiadł na terenach które teraz stara sie usilnie odzyskać.
Z konieczności skracam ile sie da - potem już za życia Jezusa Izrael jest okupowany przez rzymian i Izrael jest ich prowincją. Mówiąc że wyrok na Jezusie wykonali rzymianie odpowiedziałem na pytanie które brzmiało:

"A tak dla Twojej informacji, Jezusa niestety ukrzyżowali żydzi i dla nich liczy się tylko TALMUD.

To twoje słowa z poprzedniej wypowiedzi piszesz "ukrzyżowali " zrobili to rzymscy żołnierze nie żydzi faktycznie jak byli u namiestnika rzymu który mógł Jezusa uwolnić lub ukarać śmiercią bo miał taka władzę kiedy zobaczył co wykrzykują zebrani na placu Izraelici-żydzi umył ręce w ich obecności i powiedział że to wy żydzi wydaliście ten wyrok , wyrok który został wykonany jak wcześniej napisałem .Chodziło mi o różnice w wydaniu wyroku i wykonaniu go przez kogo innego .
To że wybrali barabasza jest dla mnie akurat tak jak dla Ciebie czymś dziwnym ale takich dziwnych rzeczy w kazdym państwie jest miliony żeby nie sięgac za daleko ofiary przemocy sa w Polsce szykanowane ścigane a sprawcy chodzą wolno taki paradoks jakich wiele ale czy w związku z tym ktos jakiś francuz dajmy nato ma nielubić polaków bo u nas dzieją sie w sądownictwie takie ?rzeczy?
Dalej , plac Grzybowski , pomnik żydowski ,szczerze nie wiem gdzie to jest żeby odnieść sie do tak szczegółowych opisów musiałbym wiedziec gdzie i po co żydzi postawili te pomniki w poprzedniej wypowiedzi odniosłem sie do twoich słów :

" Czy Polacy budują pomniki w innych państwach i jeżdżą tam masowo kilka razy w roku obstawieni służbami specjalnymi i siejąc propagandę?! Niee..

Odpowiedziałem na te twoje słowa- na świecie jest wiele pomników polaków walczących na frontach całej europy i sam widziałem nie raz obstawe jaka towarzyszyła delegacji składającej kwiaty pod takimi pomnikami.
Myślisz że gdyby żydzi składający kwiaty na swoich pomnikach nie mieli obstawy to nie zostaliby zaczepieni obrażeni lub jeszcze gożej?

Dalej , czy wiesz ilu polaków narodowości zydowskiej walczyło pod monte kasino? i na tym skończe ten akurat temat aby jak napisałeś nie napinać struny.

Potem piszesz o swojej koleżance i jej ojcu , czy przez pryzmat tych dwu osób chcesz oceniać całą narodowość czy można na podstawie tak małej grupy osób wysnuwać wnioski generalizując?
Zachowujesz sie jak niemcy w których sklepach nie tak dawno polacy kradli co popadło przez ten wystepek polacy mają miano złodziei przynajmniej w niemczech -chcesz postapić tak samo?Bo jeden - kilku jest złych to wszyscy są źli?

Dalej nie chwal mnie za coś czego ani nigdy nie czytałem ani nie jestem tego wyznawcą , wiem co prawda co to talmud ale tak po prawdzie to całego talmudu jeszcze nigdy nie widziałem.Ale skoro twierdzisz że w talmudzie pisze że moja żona może sobie spółkowac z kim chce aby tylko za to przyniosła mi pieniądze chetnie dowiem sie gdzie w talmudzie tak pisze - konkretnie ksiega,rozdział, werset poprosze.Dalej w swej wypowiedzi jak [przepraszam za porównanie] tomek nowak 1111 chcesz mnie obrazić bardzo nieporadnie chciałbyś mi dopiec do żywego a jakos Ci nie wyszło Tomek jest co prawda w swej wypowiedzi skrajny ale szczery a Ty w swoich oględnych slowach chcesz w dziwny sposób obrazić nie tylko mnie ale i moją żone.
Skucha he he nie mam zamiaru sie odgrywac poczekam na twoja odpowiedź gdzie w talmudzie pisze że moja żona może spólkowac z kim chce i przynosic mi za to pieniadze , jesli faktycznie tak pisze uznam że faktycznie żydzi kieruja sie czymś co nie ma racji bytu. Ale jesli nie znajdziesz tego tekstu znaczyć to bedzie że tylko chciałes obrazić mnie i moją żone a tego akurat bym nie zniósł moja zona nie ma z tym nic wspólnego ja o twojej nic nie piszę choć jak mi nie podasz tekstów z jakich to wyczytałes [ talmud] kto wie może dowiesz sie odemnie coś o swojej żoneczce!
miłego dnia "kalin 93"

Wedel

Nie będę przytaczał Tobie cytatów z Talmudu. Jak jesteś taki chłonny wiedzy, to sam sobie poszukaj. Życzę powodzenia, ponieważ "TO" jest pilnie strzeżone przez żydów. Nie obrażam Ciebie, ani Twojej żony, tylko przytoczyłem przykład, ponieważ myślałem, że jesteś "wyznawcą" Talmudu. Jeżeli nim nie jesteś, a uraziło to Twoje uczucia, przepraszam - nie było to zamierzone.

"...Bo jeden - kilku jest złych to wszyscy są źli?..."

Tłumaczę Tobie, jak chłopu na miedzy, że Zydzi wyrobili sobie taką opinię przez swoje - nie wiem, cechy charakteru? Fanatyzmem do Talmudu? Tzn. Chciwość, zachłanność, egoizm, samolubstwo, samouwielbienie, egocentryzm i przez kilku rządzących tym państwem i wpajaniu bzdur ludziom tam mieszkającym, tak są odbierani.

"...Zachowujesz sie jak niemcy w których sklepach nie tak dawno polacy kradli co popadło przez ten wystepek polacy mają miano złodziei przynajmniej w niemczech -chcesz postapić tak samo?..."

Strzał w 10-tkę.. !! MIANO..!! Oto właśnie chodzi.. Ludzie pamiętają tylko tą złą stronę medalu. A o Żydach nie mówi się tak tylko w Polsce, lecz prawie na całym świecie, a co za tym idzie, tak nie zachowywało się kilku Żydów.

Dla czego w Posce na rządzących naszym państwem mówi się - ten zyd, a tamten to tez zyd - nie dla tego że są narodowości żydowskiej, tylko dla tego że przypisywane im są te cechy, które wymieniłem wyżej. Zastanawiałeś się kiedyś dla czego złodzieje w polsce mówią, że kradziony towar "pogonili do żyda", a nie do passera?

I nie pisz po raz drugi głupot że Żydzi są w Polsce napiętnowani. Pracuję, tam gdzie pracuję. Tak jak już pisałem. Chodzą do restauracji, studiują, codzinnie są widywani przy różnych pomnikach Żydowskich, składają kwiaty, których nikt nie niszczy. Mało tego, chodzą w jarmułkach - w pojedynkę - dla czego? Bo czują się bezpieczni i nie jednokrotnie są w szoku, ponieważ w Izraelu mówili że Polacy to źli ludzie.

Mam takie wrażenie, jakby wszyscy wyznawcy Talmudu, wstydzili się że są Zydami. Ponieważ najważniejsze są pieniądze, żeby mieć ich jak najwięcej. Bo tak jak napisałem już wcześniej w Talmudzie jest napisane że Zydzi którzy są bardzo bogaci, mogą się zrzec swojego pochodzenia.

Kończąc - bo widzę że z Tobą nie ma po co dyskutować - Wystarczy okazać miłość bliźniemu i być człowiekiem, a nie traktować kogoś jak podludzia. To by całkowicie odmieniło opinię o Zydach.

Kalin93

Witam faktycznie taka dyskusja do niczego nie doprowadzi no bo jeżeli mówisz że w talmudzie coś pisze to trzeba to poprzeć przynajmniej cytatem , bez tego można powiedzieć że w talmudzie pisze w zasadzie wszystko co tylko chcemy -ROZUMIESZ?

"Nie będę przytaczał Tobie cytatów z Talmudu. Jak jesteś taki chłonny wiedzy, to sam sobie poszukaj. Życzę powodzenia, ponieważ "TO" jest pilnie strzeżone przez żydów."

Sam popatrz co ty piszesz skoro "to" czyli talmud jest pilnie strzeżony to skad znasz te teksty-skąd wiesz że tam tak pisze? ktoś Ci powiedział? SKĄD TO WIESZ??? Talmud jak chcesz wiedziec składa sie z kilku ksiąg które mozna kupić w każdej pożądnej ksiegarni takie jak "empik" naprzykład , kosztuje jednak okolo 60-120 zł za ksiegę nie stac mnie na taki wydatek choc z checią kupiłbym bo interesuje mnie akurat ten temat już raz to napisałem ale powtórze żeby nie było niedomówień nie jestem żydem.

Chłopie zastanów sie chwile jesli mówisz że gdzieś coś pisze i nawet cytujesz że tak pisze [tak jak o mojej żonie] a jednocześnie nie wiesz gdzie w jakiej ksiedze i czy wogule tak pisze to powielasz plotkę, nieprawde-kłamstwo ROZUMIESZ? zachowujesz sie jak bys nie rozumiał i dlatego tak to podkreslam.Z całego talmudu mam tylko jedną księge kupiłem kiedys na wyprzedaży była zarysowana i kosztowała połowę ceny dlatego ją kupiłem nie ma tam takich żeczy o których piszesz!!!

Wszystko co cytujesz to nieprawda NIEPRAWDA powtażając te brednie zachowujesz sie identycznie jak Tomek jeśli chcesz dowieść że sie myle napisz gdzie to pisze odszczekam wszystko co napisałem przeproszę Cie i Tomka i wszystkich których mogłem urazić ale tak naprawde to Ty powinienes przeprosić za to co napisałeś bo napisałeś nieprawdę -KŁAMIESZ- może nieswiadomie może dotarlo to do Ciebie dopiero teraz ale tak jest gwarantuje bo ten temat trochę znam.

Skoro wszyscy w świecie maja polaka za złodzieja pijaka i cholera wie co jeszcze to znaczy że tak jest naprawdę? to że o jakiejś nacji mówi sie tak albo inaczej wcale nie świadczy że wszyscy tacy są !
Najpierw przeszkadzała Ci nazwa goj teraz jarmułka co z tego że ją noszą ?ja nosze stare wycieraki i co z tego ? tak nosze i już jak ktoś chce chodzi w berecie i dobra jego sprawa co to ma do żeczy?
Myśle że zastanowisz sie nad tym co napisałem ,nie gniewam sie za obrażenie mojej zony chciałem uzmysłowić Ci że ja też potrafiłbym obrazić twoja ale tego nie robie jeśli faktycznie było jak napisałeś spoko nie ma sprawy.Jeśli stać Cie kup sobie cały talmud i poczytaj sobie są tam tylko zalecenia co zrobić w jakiejś skomplikowanej sytuacji związanej z przestrzeganiem pewnych praw kiedy sie pomodlic itd. mic o tym co Ty napisałeś
Miłego dnia

Wedell

Przeczytaj, potem dyskutuj. Jak to zrobisz, dopiero wtedy się wypowiedz. Nie dziwię się wybuchowi agresji Tomka Nowak1111.
Każdy może mieć swoje zdanie. Ty masz swoje, chwała Ci za to, jam mam swoje. W tym kraju obowiązuje wolność wypowiedzi. Ja przynajmniej nie chowam się anonimowo, za nickiem. Pozdrawiam.

Kalin93

Dobra a co z Tobą ? cytujesz coś czego na oczy nie widziałes i nawet nie wiesz co to tak naprawde talmud - wypisujesz bzdury , powielasz nieprawdę , kłamiesz w zywe oczy , po co to robiesz?
Ja przynajmniej przeczytałem kilka rozdziałów jednej księgi a Ty ? nawet nie wiesz gdzie mozna ją kupić opowiadasz takie brednie że nawet Tomek przy tobie to baranek bez skazy , człowieku czy Ty wiesz co robisz?
Prosiłem podaj ksiege, rozdział, werset gdzie jest napisane to co napisałeś ??? w zamian piszesz abym sam przeczytał ? facet Ty nawet zielonego pojecia nie masz o czym mówisz .
To co napisałes o rzekomych zaleceniach jakie daje talmud to jakieś twoje chore wyobrażenia niczym nie poparte , kto nagadał Ci tych bzdur? skąd znasz takie dziwne teksty?
Wiem nigdy na oczy nie widziałes talmudu pojęcia nie masz nawet co to takiego ale i tak nie przeszkadza Ci to cytować coś czego nigdy nie widziałeś na oczy a tymbardziej nie czytałeś.
Miałem okazje przegladać księgi o których mówisz i mimo że ich nie kupiłem przeczytałem to i owo ale nidy nigdzie nie tarfiłem na teksty które cytujesz żeby nie było niedomówień zacytuje Ciebie:

" Czy Twoja żona, jak Ciebie zdradza przynosi Tobie pieniądze do domu, że ktoś z nią spókował? Jeżeli tak, to dobrze. Bo według Talmudu, taka żona to dobra żona."

"Mam nadzieję że tak jak nakazuje Talmud, gdy już będziesz najbogatszym człowiekiem na świecie, będziesz mógł zrzec się swojego pochodzenia. Ot co."

"Bo tak jak napisałem już wcześniej w Talmudzie jest napisane że Zydzi którzy są bardzo bogaci, mogą się zrzec swojego pochodzenia ."

Człowieku jeśli znajdziesz te teksty w talmudzie sam osobiście przeproszę Ciebie Tomka i kogo tylko chcesz i jeśli jestes rozsądny i masz otwarty umysł powinienes zreflektowac sie że nie masz racji i sam powinienes powiedzieć prawdę skąd znasz te teksty? kto nagadał Ci takich głupot? kto wprowadził Cie w błąd? bo nie uważam abyś sam wyssał to z palca sory ale aż tak ograniczony to chyba nie jestes nie podejżewam Cie o to! i nigdy nie podejżewałem .

Pozatym popatrz na to co napisałeś chłodnym okiem :

"Nie będę przytaczał Tobie cytatów z Talmudu. Jak jesteś taki chłonny wiedzy, to sam sobie poszukaj. Życzę powodzenia, ponieważ "TO" jest pilnie strzeżone przez żydów. "

"Przeczytaj, potem dyskutuj. Jak to zrobisz, dopiero wtedy się wypowiedz. "

No więc jak ? albo cos [talmud] jest niedostepny i głęboko schowany aby nikt go nie przeczytał , albo jest ogólnie dostepny i każdy może sobie go kupić ! Tyle że sam stwierdzasz że jest ukryty , a potem abym to coś co jest ukryte przeczytał , czy naprawdę nie widzisz w tym sprzeczności? Pogubiłeś sie?

Myśle że każdy rozsadny człowiek który będzie to czytał przyzna mi rację , no bo inaczej byc nie może chyba sam to rozumiesz i zamiast postepowac jak Tomek przyznał bys sie do błedu a nie idziesz dalej w zaparte jak [nie napisze kto nie chcę Cie obrazić]
Mylić sie jest rzeczą ludzką jesli cos jest nie do obrony sam zmieniam front i zmieniam zdanie ale do tego potrzebna jest odwaga i otwarty umysł no może troche pokory , jesli posiadasz te cechy powinienes to wszystko na chłodno przemysleć - nie odpowiadaj odrazu natura ludzka jest taka że człowiek najpierw jest zły a potem dochodzą do niego argumety to trwa , to proces , nic nie dzieje sie odrazu życzę Ci abyś na chłodno przeczytał to co mam do powiedzenia i przemyslał to kilka razy .

Mam nadzieję że nie zmarnowałem czasu bo zdajesz sie być człowiekiem rozsądnym ,rzeczowym,konkretnym pogubiłes sie tylko , może ktoś tobą manipuluje? przecież ktoś musiał Ci kiedys tych wszystkich rzeczy o talmudzie nagadać , sam przecież tego nie wymyśliłeś ! może spytaj tego jegomościa skad wie o tym że w talmudzie tak pisze? i gdzie w talmudzie tak pisze ? jak już pisałem " księga , rozdział , werset" noi sprawa rozwiązana.

Jak zawsze życzę Ci miłego dnia.

Wedel

Napisałem już wcześniej. Jak masz możliwość kupienia Talmudu w tłumaczeniu na język polski, to masz fantastyczne układy. Bo ja się nie spotkałem z tłumaczeniem nawet w wersji elektronicznej. Jedyna wersja, była w języku angielskim. Masz internet, to szukaj. Może dotrzesz do osó, które powiedzą Ci to samo.

"...Rabbi Johanan powiedział: goj studiujący zakon winien jest śmierci, albowiem jest powiedziane: zakon dał nam Mojżesz jako spadek (morasza); jest spadkiem dla nas, a nie dla nich..."

Nikt mną nie manipuluje. A może ktoś robi sieczkę w Twoim umyśle, a Ty nawet nic o tym nie wiesz?

"...Wy (izraelici), wy moje owce, owce mojego pastwiska,ludźmi jesteście, wy nazywacie się ludźmi, narody świata jednak nie nazywają się ludźmi, lecz bydlętami
Żyd może goja bezkarnie zabić, a goj żyda nie może. Jeżeli goj zabi goja lub zabił żyda, to odpowiada, a jeżeli żyd zabił goja to nie odpowiada. Sąd nad zabójcą goja pozostawia się niebu. Kto zabije goja, wolny jest od sądu ludzkiego, ten sąd nad nim pozostawia się niebu..."

Tak jak pisałem wcześniej, dla Żydów ważniejszy jest Talmud od Pisma Świętego. Dla tego szanuję żydów których znam, za to, że potrafili się przyznać do tego, że traktują "go" z przymróżeniem oka, a nie fanatycznie bronili jego słów..

"...Postanowienia talmudu są słowami Boga żyjącego. Sam Jehowa zasięga opinii rabinów na ziemi, gdy chodzi o załatwienie
ważnych spraw na ziemi - rabbi Menahem..."

"...Jehowa w niebie oddaje się studiom talmudu, wykazując w ten sposób szacunek dla tej księgi - Tr. Mechilla..."

Oto dziesięć przykazań żydów.

II. Nie wzywaj imienia Jehowy, Boga twojego, do fałszu
Tymczasem każdy żyd może się zwolnić ze ślubu, uczynionego nawet przy zaklęciu się na Boga Izraela, jeżeli oświadczy trzem specjalnie w tym celu obranym żydom, iż chce tego, i jeżeli oni trzykrotnie powiedzą do niego: "mutter lach" (wolno tobie).(Loewe, Schulchan - Aruch I. 247). Żydzi mogą też podczas przysięgania odczyniać w sercu magiczne przysięgi, a wobec gojów, celników i rozbójników przysięgi nie obowiązują
III. Pamiętaj o dniu szabasu, abyś go święcił
Tymczasem traktat Erubin szczegółowo poucza, w jaki sposób można obchodzić prawo szabasu, otaczając miasto lub okolicę magicznym drutem, zwanym "erub" lub "ejruw".
IV. Czcij ojca twego i matkę twoją
Kiedy żydowi sprzykrzyło się dawać na utrzymanie rodziców mógł powiedzieć: wszystko co wam było odemnie użyteczne-jest korban, czyli ofiarą na świątynię i wtedy zwolniony był z tego przykazania.
V. Nie zabijaj.
Wedle Miszny, traktatu Sanhedryn IX. 2. żyd ma prawo zabić własne dziecko, jeśli sądzi, nawet mylnie, że jest nie zdolne do życia.Także wolno mu bezkarnie zabić goja.
VI. Nie cudzołóż
Ale gojowi możesz porwać niewolnicę o "nadobnem wejrzeniu" jak uczy Tosefta, Aboda Zara VIII, 5. Cudzołóstwo z żoną innowiercy nie jest u żydów karane. (Sanhedryn 52, 6).
VII. Nie kradnij.
Ale jeżeli˙ już ukradł, podziel się ze wspólnikiem, jak uczy Choszen Hamiszpat (w 176, art. 12).
VIII. Nie mów fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu twemu.
Żyd jako sędzia obowiązany jest brać sprawę żyda przeciwko gojowi, jak uczy Baba Kamma 113 a. Żyd nie może świadczyć w sądzie gojowskim na niekorzyść żyda, ale może świadczyć na niekorzyść goja. (Choszen Hamiszpat 28, ust. 3 i 4).
IX. Nie pożądaj żony bliźniego twego.
Księga Eben Heazer pozwala żydowi (par. 62, art. 2), pojąć jednego dnia tyle żon, ile mu się podoba. Według zaś b.poważnego rabina Akiby, żyd może w każdej chwili wręczyć swej żonie list rozwodowy, jeżeli znalazł sobie kobietę ładniejszą jak to stwierdza Miszna Gittin IX. 1.
X. Nie pożądaj domu bliźniego twego, ani służebnicy, ani wołu, ani żadnej rzeczy, która jego jest.
Majętności goja są dla żyda, narodu wybranego, jako rzecz niczyja, a jeżeli pierwszy na nich rękę położy, będą na zasadzie prawa dawności Chazaka. (Miszna Baba, Batra III. I etc)..."

Z resztą po co Ci cytaty, która księga i przypisy, jak nie będziesz miał do czego porównać. Czy uważasz się za bydlęcie? Bo ja na pewno nie. Większość Żydów, też nie uważa nas za bydło, tylko zwykłych LUDZI, a nie GOI. Koniec kropka. Jak uajwnisz się, a nie będziesz krył się za nickiem wtedy możemy sobie pogadać, No.. chyba że dla Ciebie też jestem gojem, bydlęciem, które nie ma żadnych praw.

Kalin 93

Witam ,czy ja Cie kiedykolwiek porównywałem do "bydlęcia" ? dlaczego miałbym kłamać że jestem innej narodowości niż jestem przecież jestem tu anonimowo - zgadza sie?po co miałbym kłamać?
Radzę Ci idż do dobrej księgarni i spytaj o "miszne" którą cytujesz leży napewno na półce , niemam żadnych układów w empiku tymbardziej - czemu ciągle oskarżasz mnie o jakieś niecne rzeczy?:

"Jak masz możliwość kupienia Talmudu w tłumaczeniu na język polski, to masz fantastyczne układy. "

Jakie układy ide jak kazdy do empiku i na półce stoi jak byk - sprawdż sam a jak nie to gostek który prowadzi tą księgarnie sprowadzi Ci każdą książke jaką chcesz tyle że trzeba za to zapłacić KAŻDY może sobie zamówić "miszne", hallade czy co tam chce.Faktycznie wersji elektronicznej nigdy nie szukałem więc nawet nie wiem ale sprawdzę i wtedy dopiero napiszę.

Na początku cytujesz wypowiedż rabina chcę Ci przypomnieć że wypowiedzi poszczególnych osób kimkolwiek by oni nie byli i ferowanie wyroków co do tego co powiedzieli jest raczej nierozsądne ta wypowiedż to nie "talmud" chyba o tym wiedziałeś ? To tak jak ja bym cytował księdza Jankowskiego z Gdańska i na tej podstawie wysnuwał wnioski jak Ty z cytatem jakiegoś rabina , znowu mylisz pojęcia!
Myślisz że jeżeli jakiś rabin [ będący tylko człowiekiem] palnie coś do swoich wiernych to tak myślą wszyscy którzy tego słuchają?
Zawsze zgadzasz sie z tym co mówi ksiądz na kazaniu ? pijący do poszczególnych osób i zdażeń?
Tu jest ta sama [dokładnie] sytuacja.

Podałeś 4 cytaty i na koniec :-"Tr. Mechilla..." rozszerz to "mechilla" bo nie wiem co to takiego?Prosiłem podaj księge , rozdział , werset, ewentualnie nazwę książki i stronę na jakiej to pisze który dajmy na to werset od góry-dołu? a w zamian piszesz jakieś : -"Tr. Mechilla..." nie mam pojęcia co to takiego - nie mogę sie do tego odnieść, może to jakiś zbiór wypowiedzi, kazań rabina jakiegoś nie wiem?Treść jest dość dziwna przyznaje ale musiałbym najpierw wiedzieć skąd pochodzą te cytaty samo :-"Tr. Mechilla..." nic mi nie mówi.Jeśli chcesz na tych wypowiedziach bazować i wyrabiać sobie pogląd na ogół żydów - generalizujesz!

Co do przykazań niektóre rzeczy sie zgadzają niektóre nie ,musiałbym wejść w szczegóły a to akurat ani miejsce ani czas na to [idę zaraz do pracy] jak pisałem poprzednio stwierdziłem że jeżeli znajdziesz to co napisałeś w talmudzie to Cie przeprosze itd...w zamian przesyłasz lużne wypowiedzi jakiegoś rabina który nawet nie wiem kiedy i w jakich okolicznościach powiedział to co napisałeś chyba sam rozumiesz że to nie talmud? tylko jakies kazanie -wykład -sam nie wiem bo nawet nie wiem z jakiej książki to wziąłeś nie napisałeś mimo że prosiłem i to nie raz. Dalej robisz to samo! nie rozumię Cie po co?

Przykazania są z jakimiś komentarzami też nie wiem czyjego autorstwa z jakich książek -tytuły? itd..
Podam Ci przykład - to tak jak ja bym sie uczepił 10 przykazania katolickiego i kometował to naprzykład, jak zachowa sie ktos kto nie zna przykazań a poprosi o przykazanie dziesiąte co usłyszy? ano "ani żadnej żeczy która jego jest" co ma powiedziec nieszczęśnik na to przykazanie ? jak je wypełnić skora nie zna pozostałych, ale interesuje go tylko to jedno przykazanie które chce z calego serca wypełnić ? co ma zrobić?co ma zrobić z tym "ani żadnej rzeczy która jego jest"?
Bardzo podobnie jest z przykazaniami jakie Ty podałeś choć muszę szczeże przyznać że kilka żeczy faktycznie sie zgadza.
Resztę musze sprawdzic i sprawdzę bo książki leżą na półkach i można sobie czytac do woli ile kto chce naprzykład w empiku i wcale nie jest tak jak napisałes że nie mam ich z czym porównać, powinienes rozgraniczać kazania rabina i talmud bo to nie to samo!

Widzę że interesujesz sie Izraelem jak Ja tyle że powody tego zainteresowania są u Ciebie i u mnie inne tak myśle .I tak zupełnie na marginesie czemu za każdym razem jak piszesz dajesz na koniec do zrozumienia że jestem ukrytym nie chcącym sie ujawnić żydem?Czy ja sugeruje w tym co pisze że Ty naprzykład jesteś cyganem dajmy na to? jak byś to potraktował gdybyś napisał mi że nie jestes cyganem a ja uparcie w każdej wypowiedzi sugerowałbym że jednak jesteś cyganem? i mimo twojego dementi cały czas bym to podkreslał na koniec ? po co?
Jestem też ciekaw czy twoje zanteresowanie Izraelem to wpływ osób trzecich czy sam sie tym zainteresowałeś?
Na koniec ten warunek:
" Jak uajwnisz się, a nie będziesz krył się za nickiem wtedy możemy sobie pogadać"
A co robimy do tej pory? co to zmieni że napisze swoje personalia ? jeśli podasz mi konkretny powód chetnie podam Ci swoje dane na skrzynkę naprzykład.

Talmud to zbiór poleceń jakie trzeba wykonywać jesli ktos nie wiedział czy w świeto może iść do pracy czy nie czytał talmud i już wiedział, talmud został napisany przez człowieka i nie jest jak Pismo Świete "natchniony" jak to sie chyba nazywa dlatego w talmudzie mogą znaleść sie takie rzeczy o których piszesz , żydzi podobnie jak polacy dziela sie na wieżących i nie ,ortodoksyjnych i liberalnych generalizując że wszyscy są ortodoksami jest błędem , myśle że sam to wiesz a mimo to uparcie starasz sie ukazać żydów przez pryzmat tych kilku kazań jakiegoś rabina który moze i powiedział co powiedział ale taki obraz żydów jest bardzo mylący sory ale czas mnie goni postaram sie wieczorem jeszcze coś dopisac
Miłego dnia.

wedell

A Ty co robisz. Też porównujesz cały czas przez pryzmat kilku osób. Generalnie księdza Jankowskiego mam gdzieś, a do kościoła nie chodzę, bo mam dość "mądrości" księży.Tak. Talmud to zbiór zakazów i nakazów, widzę że wiesz że gdzieś dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele, bo nawet nie napisałeś ile ich jest. Kup sobie talmud z EMPiKu. Jesteś uparty, nie mam po co Ciebie okłamywać. Jak dobrze poszukasz w internecie, to dotrzesz do forum ludzi - polaków i nie tylko - którzy interesują się judaizmem - i nie są to amatorzy - którzy wyjaśnią Ci czym jest Talmud z empiku i czy jest w języku polskim. Ale napisałeś mi mądrość "...żydzi podobnie jak polacy dziela sie na wieżących i nie ,ortodoksyjnych i liberalnych generalizując że wszyscy są ortodoksami jest błędem..." przecież od samego początku, piszę Tobie otym że nie wszyscy. Próbowałem Ci tylko wytłumaczyć dla czego większość ludzi ma takie zdanie o żydach, a nie inne. Polacy też wszędzie odbierani są jako alkoholicy, złodzieje,awanturnicy,rasiści i bezbożnicy.. Czy jest to prawda? Dla większości krajów Unii i nie tylko, niestety tak.

Kalin93

Witam i od razu muszę cos sprostować talmud jako taki czyli prawdziwy talmud składa sie z :gemory i miszny w sumie są tego 22 tomy ale przekładu polskiego całego talmudu niestety nie ma [ jeszcze nikt nie przełożył] jest przekład angielski ale jest ogólnie dostepny mozna go kupić za posrednictwem internetu [naprzykład] aby tak naprawdę zrozumiec co tam pisze trzeba by znać jezyk aramejski i hebrajski tylko wtedy mozna naprawdę przeczytać wszystko dokładnie i zrozumiale , to co ukazało sie w języku Polskim w empiku to owszem ma tytuł talmud ale jest tylko wycinkowym , wybiórczym , posklejanym do kupy fragmentarycznym wycinkiem tego co naprawde znajduje sie w talmudzie.
Zasięgnąłem języka i z tąd te dementi.
Nieprawdą jest jednak że jest dobrze ukryty! kazdy chcący kupić taki 22 tomowy talmud w języku oryginalnym albo angielskim jest w stanie go kupic i to od zaraz mogę podac adres ,jeżeli trzeba będzie.

Pisze to po to aby pokazać że sam wcale nie jestem nieomylny i tez potrafie sie mylić ale w przeciwieństwie do wielu potrafie sie do tego przyznać , nie boje sie krytyki ani polemiki jeżeli przestrzega sie podstawowych prawideł : na postawione pytanie powinno sie odpowiedzieć a nie wymyślać dla odmiany nowe itd.

Jeśli faktycznie nie generalizujesz tylko opisujesz zachowanie tej części żydów którzy są skrajnie ortodoksyjni to skąd u Ciebie takie słowa:

"Tłumaczę Tobie, jak chłopu na miedzy, że Zydzi wyrobili sobie taką opinię przez swoje - nie wiem, cechy charakteru? Fanatyzmem do Talmudu? Tzn. Chciwość, zachłanność, egoizm, samolubstwo, samouwielbienie, egocentryzm i przez kilku rządzących tym państwem i wpajaniu bzdur ludziom tam mieszkającym, tak są odbierani."

Przecież z tego wynika że wszyscy żydzi są tacy - czyli ortodoksyjni i źli a przecież sam wiesz że tak nie jest.

Co do księdza Jankowskiego porównałem [zupełnie przypadkowo] jego kazania do kazań rabinów którzy powiedzieli co powiedzieli ale ich słowa nie mają nic albo prawie nic z talmudem wspólnego w kazdym razie ich wypowiedzi to nie talmud.

Mam nadzieję że teraz nie powiesz że wiem że dzwoni ale nie wiem w którym kościele [ he he zbieznośc nazw "kościół " przypadkowa]

Miłego dnia

polska

napisałem tylko kropelkę w morzu(odrobinę).....ci co nie mieli styczności z takimi ludżmi czyli (żydkami) niech nie piszą że jestem antysemitą,ja zawszę bronię ludzi zwykłych od krwiopijców (jahadut) i innych wyzyskiwaczy.....jestem po stronie zwkłego człowieka!.......a jakiś tam wedell sredel naćpa się przed kompem i wali w klawisze..idiot!

Jak pięknie rymujesz!

Jak pięknie rymujesz! "tomek nowak1111" gratulacje !!Nic innego nie potrafisz więc powtarzasz sie jak papuga udowadniasz tym że naprawdę jesteś małym, ograniczonym ,prostackim facetem.
Wiem co zaraz napiszesz he he nic innego nie potrafisz.

RE: do WEDEL

Coś Ci powiem ser WEDEL. Tomek Nowak1111, może i przesadził ze swoją wypowiedzią, ale napisał prawdę. Trzeba tylko go zrozumieć, a nie odbierać tego jako nienawiść do żydów. Osobiście nic nie mam do ludzi narodowości żydowskiej, ale bez przesady. Czy Polacy obnoszą się na całym świecie że byli nękani przez wieki i jakich krzywd doznali?! Czy walczą o swoje majątki które były im zabrane i nagłaśniają to w mediach światowych?! Czy Polacy wpajają swoim dzieciom wartości, że żyd to zły człowiek?! Czy obozy koncentracyjne były tylko dla żydów?! Czy Polacy budują pomniki w innych państwach i jeżdżą tam masowo kilka razy w roku obstawieni służbami specjalnymi i siejąc propagandę?! Niee.. Oto cały problem.. Mają swoje państwo i niech go pilnują, a nie wciskają wszędzie nosa. Może nie widzisz co się dzieje jak przyjeżdżają do Polski do Warszawy na Pl.Grzybowski, lub na Pomnik Żydowski. Obstawieni przez uzbrojonych po zęby pracowników MOSSAD-u, którzy stoją na każdym skrzyżowaniu i patrzą się na każdego, jak na potencjalnego zamachowca. Mało tego.. To postawione na nogi są wszystkie polskie służby - te tajne też - czego się boją, że Polacy będą rzucali się na nich z koktajlami mołotowa?! Mało tego, to po ich wyjeździe polskie mundurówki muszą pilnować ich gwiazd z kwiatów pozostawionych pod pomnikami, żeby ich nikt nie zdewastował. W IMIĘ CZEGO SIĘ PYTAM?! I nie wchodź na temat Biblii, bo to jest sprawa delikatna. Każdy kto ją czytał - a nie zna tylko z cytatów kościelnych - będzie zapisy w niej zawarte interpretował po swojemu. A tak dla Twojej informacji, Jezusa niestety ukrzyżowali żydzi i dla nich liczy się tylko TALMUD. A według TALMUDU, wszyscy oprócz "nich" są GOJAMI. Niestety GOJ to taka osoba, z którą żyd może zrobić wszystko ( zniewolić, zabić, zgwałcić itp.) A jeżeli jesteś Żydem, to goń za pieniędzmi, tak jak nakazuje TALMUD, a nie źle interpretujesz wypowiedź Tomka Nowaka111.

RE: do KALIN93

Jak sam napisałeś "tomek nowak1111 przesadził " i to bardzo , napisałes że tomek napisał prawdę zacytuje co napisał:

"kiedy żydzi zaprzestaną metod, że majątek jest ponad wszystko?? to oni są narodem krętaczy rozsianym po całym świecie,udających spokojnych ludzi(naród wybrany)! .....żyd ,ten ktoś kto żądzi światem . czy oni nie mają serc??? ameryka jest śmierdząca to co wyczynia na biednych ludziach a o ruskich to szkoda pisać....."

Która z tych żeczy to prawda? chociaż pewien góral kiedys powiedział że są trzy prawdy a to co napisał tomek to ta trzecia prawda.
Teraz jeśli chodzi o to co Ty napisałeś , nie masz nic przeciwko komuś innej narodowości ALE i tu wyliczasz dlaczego nie lubisz żydów.Chcesz powiedzieć że polacy nie obnoszą sie że byli ciemiężeni przez komune a wcześniej przez zaborców?
O majątki pozostawione po wojnie nie domagają sie jedynie żydzi , niemców chcących odzyskac swoje majątki jest kilka razy więcej, kościół katolicki który został pozbawiony swoich ziem po wojnie też walczy o odzyskanie tych ziem czemu tego nie widzisz?
Napisałeś:
"Czy Polacy wpajają swoim dzieciom wartości, że żyd to zły człowiek?! "
Spytaj kogo chcesz kogokolwiek jakiegoś młodego polaka czy nienawidzi żydów he he zobaczysz co Ci odpowie!!! a na pytanie dlaczego? ma jedną odpowiedż - stek wulgaryzmów - lób - bo tak!!
To samo pytanie zadałem tomkowi możesz sobie poczytac co mi odpowiedział.
Polacy buduja pomniki w innych państwach i jeżdżą tam masowo Katyń , Monte kasino , itd.
Jeśli to dla Ciebie problem że przyjeżdżają bliscy tych co spoczywają w tej ziemi nawet kilka razy do roku to faktycznie jesteś bardzo problematyczny a to że mają obstawę - dziwisz sie -taki tomek jest tak nastawiony do zydów że jak by ich zobaczył na ulicy pewnie by pękł ze złości o młodzieży nie wspomnę.
Nastepnie pytasz sie w imię czego ktoś w Polsce pilnuje aby kwiaty złożone przy grobach pomnikach żydów były nie dewastowane ano własnie dlatego ze żydów w polsce sie nie lubi a złożone kwiaty zostały by zdewastowane pilnują je słuzby w imię ludzkiej przyzwoitości chciałbys aby ktoś dewastował grób twojej matki zaraz jak tylko złożysz na nim kwiaty?
Biblię faktycznie pominę ale fakt historyczny jest taki że Izrael był okupowany przez Rzymian i wyroki śmierci wykonywali rzymianie i to oni nie żydzi ukrzyżowali Jezusa który był żydem bo jego matka Marja była żydówką logiczne nie?
Na koniec żydzi faktycznie dzielą ludzkośc na tych co są żydami i tych co żydami nie są , ci co nie są żydami są nazywani "goj " nie ma w tym nic obraźliwego ludzkość dzieli sie na żydów i goi i tyle co w tym złego?
Polacy też dzielą sie na polaków i obcokrajowców czy ktoś nazwany ocokrajowcem ma sie za to obrazic?
Drogi Kalin93 bronisz czegoś co nie da sie obronić ale zadam Ci to samo pytanie co Tomkowi - co złego zrobili Ci żydzi że ich tak nie lubisz? tobie czy twoim bliskim ? Tomek nie jest w stanie na to pytanie odpowiedzieć a Ty?

Niestety - masz rację

Niestety, bo wolałbym aby nie było w Polsce tak, że każda dyskusja na poważny temat prędzej czy później schodzi na... "to wszystko przez żydów", przy czym mało kto żyda widział czy poznał (pomijam oczywiście fakt, że "wszyscy wiedzą" - rząd to żydzi, prezydent żyd, posłowie żydzi, episkopat to żydzi, itd.). Wolałbym, wolałbym... Dlaczego? Bo taka nienawiść do niczego dobrego nie prowadzi. Robi z nas pełny ksenofobii zaścianek świata. Wiem, że łatwiej jest wszelkie niepowodzenia i porażki zrzucać na wyimaginowanego winowajcę, ale czy na dłuższą metę to pomaga? Np. naszym dzieciom? Oni rosną już jako polscy europejczycy. Nie wrzucajmy im na garby naszych uprzedzeń. Z tego powodu twoja odp., wywód "podobał mi się", gdyż był rzeczowy. Nie podoba mi się to, że musimy tu w taki sposób rozmawiać. Pomijam już fakt, że temat był inny. Pozdrawiam wszystkich i życzę pogodzenia, pojednania i jedności narodowej (np. takiej jak prezentją żydzi), bo tylko razem można coś zbudować. Pozdrawiam.

polska

wedell idiot.......ty naprawdę jesteś "frosio" un kacco......cha cha cha cha,nie mieszkam na podlasiu i wiek też jest wymyślony...........ale burak cha cha cha cha!!!! :)))))))) cioto łykasz wszystko jak bocian ......peni....sy też chachacha:)))))))))) wal się...........i nie smaruj już więcej tym nędnym pazurem bo moi kolesie czytając twoje pedalskie pierdoły mają srakę ze śmiechu,uratuj ich........H.W.D.WEDELLSREDEL

Widzisz "tomek nowak 1111"

Widzisz "tomek nowak 1111" jedyne co potrafisz to obrażac innych mimo swego wieku "31 lat" jestes małym ,zalęknionym , niestety bardzo pyskatym gościem odkryłes sie he he . Miałeś tylko odpowiedzieć na pytanie a miotasz sie jak byś sam był żydem ,jesteś? spoko to żadna ujma .Katolikiem to raczej nie jesteś skoro sie nie modlisz a kapelani w wojsku przecież mówią aby sie modlić , więc jak? zagubiony, zalekniony,skołowany antysemito.
Jak chcesz mogę Ci podsunąć kilka co ciekawszych wulgaryzmów bo masz bardzo ubogie słownictwo.A może pochwalisz sie na jakiej to wojence Ty byłeś?
Śmieszny jesteś z tym swoim "pedalskie nasienie" czyżbys był wykożystywany seksualnie w dzieciństwie? jesli tak masz problemy powinienes zgłosic sie do poradni ZP.
Miłego dnia i wszystkiego najlepszego życzy Ci " 2 razy szmata, 2 razy śmieć , 2 razy ciota, ciemniak , frajer , idiota,pedalskie
nasienie."
Znasz jakieś inne synonimy? myśle że nie.

polska

do śmiecia wedlla............żebyś chociaż raz był na jakiejś zasra..ej wojnie pisałbyś z sęsem cioto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(prawidłowo pisze się - z

(prawidłowo pisze się - z sensem, Szanowny Panie Grafomanie, choć doprawdy - piszesz pan zupełnie "bez sęsu"...)

polska

wedell...............trzeba mieć nas..rane :)))))))

polska

mam w d..... czy jestes żyd czy nie,mam w d...... to co piszesz ciemniaku!!! nie modlę się frajerze do jezusa i gów..no cię to obchodzi............w d..... byłeś i gów..no widziałeś śmieciu od stukania w klawiat.....zwal se cioto i tyle............do iditów szkoda czasu!!!!!! takie szmaty jak ty zawsze będa dostawać kopa! ...pedalskie nasienie!!!!

Co to ma być? czy ta

Co to ma być? czy ta strona stała sie rynsztokiem do wylewania swoich żali ? Te wszystkie wypowiedzi pseudo nacjonalistyczne , wypowiadanie sie o innej nacji z taką pogardą - co to ma być ?
Szanowny "tomku nowak 1111" chciałbym Ci przypomnieć że Jezus do którego modlisz sie w kościele też był żydem tak jak jego matka Maria- żydówka , a zanosisz nieraz modlitwę do tej żydóweczki i wcale nie przeszkadza Ci to za chwile pisać takie bzdury na tym portalu? Jak czytam takie wypowiedzi to sam nie wiem czy śmiać sie czy płakać ,"tomku nowak 1111" przemyśl to! zanim coś napiszesz zastanów sie trzy razy i nie pisz bzdur
Jeśli podasz mi choć jeden konkretny powód , co takiego złego zrobili Ci ci żydzi że ich tak szczeże nienawidzisz ,tobie albo twojej rodzinie , odszczekam wszystko co napisałem [ za wyjatkiem Jezusa i Marji bo to akurat prawda]
Jeśli zauważysz że popełniłeś błąd to miej choc cywilną odwagę sie do tego przyznać i przeproś tych wszystkich żydów których obraziłeś swoja wypowiedzią ,myśle że facet mający 31 lat chyba powinien miec troche więcej oleju w głowie.
Nienawidzieć kogoś tylko za to że jest urodzony w takim czy innym kraju?Polak dobry .żyd zły , tylko dlatego ze tak i już? to w końcu dojdzie do tego że rudzi .łysi , drubi, chudzi ,tez dla kogoś mogą być sola w oku tak sobie bez powodu ,dojdzie w koncu do tego że wszyscy z odstającymi uszami [naprzykład] będą szczeże nienawidzeni tylko za to że mają odstające uszy???
Jakie to głupie , płytkie , chamskie,brak mi przyzwoitych słów aby określic to co zrobiłeś a wulgaryzmów nie chcę używać
Miłego dnia "tomku nowak1111" musisz być naprawdę z siebie dumny co? dokopałeś żydom nie?
Noi żeby nie było niedomówien - nie jestem żydem .

polska

kiedy żydzi zaprzestaną metod, że majątek jest ponad wszystko?? to oni są narodem krętaczy rozsianym po całym świecie,udających spokojnych ludzi(naród wybrany)! .....żyd ,ten ktoś kto żądzi światem . czy oni nie mają serc??? ameryka jest śmierdząca to co wyczynia na biednych ludziach a o ruskich to szkoda pisać.....oczywiście ktoś mnie skopie słowami bo żyd jest "święty".......takie zdjęcia muszą być pokazywane bo inaczej nasze dzieci będą wojny znały tylko z gier komp a tak rozpowszechnia się znieczulica i obojętność.....

Specjalnie założyłem

Specjalnie założyłem konto tylko po to, aby powiedzieć, że jestem zbulwersowany artykułem, w którym są zawarte słowa "arabscy bandyci". To jawny antysemityzm! Tym się powinna zająć prokuratura!

Czy ty wiesz co, to oznacza

Czy ty wiesz co, to oznacza antysemityzm.. i jak ma się to do Arabów!.. Jeśli nie wiesz co piszesz, lepiej nie zabieraj głosu.

W przeciwieństwie do ciebie

W przeciwieństwie do ciebie wiem co to oznacza, wiem też, że Arabowie stanowią największą populację semitów.

Te zdjęcia wzburzyły Polskę!

Prawda jest taka ze ci ludzie na zdjeciach zawdzieczaja to w wiekszosci swoim rodakom,i to jest nienormalne

...obejrzałem tylko

...obejrzałem tylko trochę. dalej nie mogłem...

co.tu komentować na

co.tu komentować na szczęście jestem z innego rocznika ,ale ktoś kto zdecydował się zaciągnąć na yą wojnę musiał się liczyć z takimi rzeczami.jestem przeciwny wysyłania naszych na wojne ktora nie ma znaczenia dla zwyklego polaka

Nihil novi

Przecież na tych zdjęciach nic nie ma! Na codzień z podobnymi przypadkami spotykają się ratownicy medyczni, policjanci, strażacy.

Nihil novi

Jasne i Ty napewno masz to na codzien nie?

pokazane zdjęcia niczym się nie różnią od zdjęć pokazywanych

pokazane zdjęcia niczym się nie różnią od zdjęć pokazywanych przez wszystkie TV z okresu II wojny i powinny być pokazywane, ku przestrodze, aby pseudo decydenci przestali się bawić w wojenki i robić kasę kosztem żołnierzy.

Co ty pieprzysz ?

"Z czasow poprzedniej polityki polski kiedy bylismy w ukladzie warszawskim ja bylem terz w wojsku ale nigdy nie kazano ani nieproponowano abysmy żołnierze Wojsko Polskie szli na wojne za ZSRR niebylo to do pomyslenia bo wtedy nas żołnierzyy uczono obrony polski a nie zabijania nieprano nam muzgow ze tylko usa i usa jest na swiecie"

A rota to co ? " w braterskim sojuszu z armią radziecką" ,
a zajęcia polityczne to nie było pranie muzgów ??
a Borne Sulinowo - poczytaj co tam było albo najlepiej pojedź i porozmawiaj z "tubylcami" - ja byłem porozmawiałem i zachaczyłem o muzeum - pojedź a dowiesz sie jki pokój proponowano.
Obrońca

Chłopaki są na WOJNIE ! nie łapiesz ?.
Tam nikt nikogo po plecach nie drapie.
Stałeś kiedyś na warcie ?
dostałeś 30 ostrych ?
i jak by ktoś do ciebie strzelał to pieprzył byś takze takie umoralniające kawałki ?
Napewno nie bo albo byś nasrał w spodnie albo byś odpowiedział ogniem i innej alternatywy nie ma.
To że oni wiedzieli że jadą na wojnę to inna para kaloszy ale nie pojechali tam by wrucić w skrzyneczce.
Wiele było takich powrotów i właśnie to jest smutne
Jak byłeś za czasów socjalizmu w wojsku ( ja też byłem 78-80) to co było najważniejsze ?
Musztra
Śpiew i wf
no i zajecia polityczne - pamiętasz

Chcesz być żolnierzem? To mogą być twoje zdjęcia.

Niepisane prawo uzycia broni chyba kazdy znas o tym slyszal

Opowiedz nam swoją:
śmieszną,
odjechaną,
niebezpieczną...
czytaj więcej

Nasza trybuna honorowa
Kto ważny odbiera nasze defilady
czytaj więcej

I Ty możesz awansować, dostać order lub pochwałę przed frontem oddziału
czytaj więcej

Na chustę
Na "godzinę piątą"
Na przystojniaka WP
Konkurs kibica
czytaj więcej