A

A

A

Niedoszli kosmonauci

Działo się w bardzo ładnym mieście Gorzów Wielkopolski w 1967roku. W mieście tym były (może są dalej) dwa piękne parki jeden nazywał się Parkiem Róż, a drugi Parkiem Słowiańskim i ta przygoda w nim się wydarzyła. Park ten powstał w miejscu, gdzie w czasie II wojny Niemcy posiadali olbrzymie magazyny amunicji i po zdobyciu tegoż miasta przez Rosjan składy te zostały wysadzone w powietrze i na tym miejscu powstał park.

Co nie wybuchło, to zostało pozbierane, posadzono drzewa, porobiono ścieżki. Ale po każdym większym deszczu można było zauważyć metalowe skrupy. Były to czasy po locie Gagarina i innych kosmonautów no i nie jeden z młodych ludzi marzył o locie w kosmos.Tak też dwóch smyków postanowiło zrealizować swe marzenia i polecić w kosmos (obydwaj po ok.10 lat). W trakcie zabaw w parku, gdzieś w krzakach znaleźli pocisk bardzo dużego kalibru w/g świadków ok.70 cm.(długi). No i postanowili użyć go jak swej przepustki w kosmos.Organizacyjnie wszystko dograli, dokonali przetransportowania pocisku w odpowiednie miejsce(ustronna polana) tak żeby drzewa im nie przeszkadzały, wykopali dwa głębokie doły, pośrodku umieścili pocisk i obłożyli go odpowiednia ilością drewna, a sami przywiązali się do pocisku drutami i po podpaleniu drewna schowali się każdy w swym dole"startowym". Na szczęście miejsce startu wybrali sobie w pobliżu poligonu wojskowego, który graniczył z parkiem i w tym czasie odbywały się jakieś zajęcia i któregoś z żołnierzy zaciekawiło rozpalone ognisko i swym stanowczym postępowaniem przerwał "odliczanie" do startu. A co śmieszne, to obydwaj "kosmanauci" zostali oficerami (saperami) i nieraz przy butelce wspominają, jak mało brakowało, aby zostali pierwszymi kosmanautami-aniołkami .

ytjdtyj

With respect to luxury consumers, dior outlet we see significant differences in their profile and attitudes across various cities chanel replica and regions in China. We introduced the concept of 7 wealthy consumer segments in our last years study even within the tier-1 markets of Beijing and gucci replica Shanghai, we see significant differences in composition of the wealthy consumers. replica wathces The differences in other tiers and geographies are even starker.

cciug

グッチの女性はブランドを包みます:中国の財布の早く流行する先駆者、グッチは中国の有名な財布のブランドで、人は中国の財布の小売業の前列を備えて、グッチの女性がブランドを包むのは福建省の欧米投資有限会社所属の実力の核心ブランドです。1995年の第1社の店から今の300社の店まで(に)発展して、グッチスーパーコピー欧米会社所属は10のいくつ(か)の財布のブランドを経営して、その中のグッチは最もブランドの実力を備えます;早く流行する、高品質、安値のしかも容易によく合う財布の商品を全国にあげる消費者に提供するのを堅持するのは私達の堅持する経営が主張するので、私達は“早く流行”の経営の理念を提唱して、グッチスーパーコピーずっとどのように迅速に消費者のために物を提供して企業の唯一の使命として値打ちの製品を超えるのに力を尽くします。

グッチの女性は財布の産業の早く流行する(FastFashionの)モデルの指導者として包んで、すでに明らかに利潤が上がる性ブランドの手本になりました;グッチは流行する財布業が驚異的なスピードででそびえ立って、2015年に中国に登って最も価値の財布のブランドを備えるでしょう;そして1000社の連鎖支店に広く開拓するのを、激安グッチ財布深さは消費者の内心の需要を研究してそして成立して高く符合して、すべての消費者にすべて手っ取り早いのが高の価格性能比のグッチ製品を買うことができます;グッチ利潤が上がる性のグッチスーパーコピーブランドの商業モデルが中国で大いに得ることに成功するのが正にこの最も良い解釈に対してです。

Opowiedz nam swoją:
śmieszną,
odjechaną,
niebezpieczną...
czytaj więcej

Nasza trybuna honorowa
Kto ważny odbiera nasze defilady
czytaj więcej

I Ty możesz awansować, dostać order lub pochwałę przed frontem oddziału
czytaj więcej

Na chustę
Na "godzinę piątą"
Na przystojniaka WP
Konkurs kibica
czytaj więcej