A

A

A

Okop na "mikrusa"

Zima 1972 rok jako elewi PSzWPanc. w Gliwicach onego pięknego dnia otrzymujemy wiadomość że mamy zajęcia nocne na czołgowisku i tematem zajęć będzie temat"wykonanie okopu dla czołgu" i wykonanie owego okopu ma sie podjąć każdy pluton szkolny(w warunkach boj. załoga(4 osoby) a wymiary okopu jak pamietam 7m. długi + 2 m.wjazd,4,5 m.szeroki oraz 1,5 m. głęboki.Ale że nas w plutonie było ok.25 chłopa no to co to dla nas.No to najpierw kilka kilometrów "po czołgowemu" na czołgowisko i tam d-ca kompanii wyznaczył miejsca gdzie owe okopy maja powstać.Jak się okazało miejsce wyznaczone dla naszego plutonu i nie tylko były wielkimi pokładami gliny a był to Styczeń i mróz jak cholera wiec nie musze mówic co to była za robota.W trakcie kopania owego okopu zniszczylyśmy wszustkie łopaty,szpadle a nawet pogielyśmy metalowe łomy.Do godzin porannych był gotowy okop na czołg o wymiarach 2m x 2m x 1m. Jako że d-ca polecił czekac na jego przyjazd w celu odbioru wykonanych okopów no to czekamy. Przyjechał gdzies ok. 6 godz. i chodzi tak wokół tego dołka i widac że pomomo ciemności jest coraz bardziej czerwony...ludzie ja wam powiem krótko ten operdol co został nagarny na apelu(krąży po internecie) to jest mały pikuś.Przez tydzień dawał nam tak popalić że chcho.(temat zaliczylismy na poligonie w Biedrusku).

dukfyuklf

This has significant implications louis vuitton outlet in both to play and to play decisions of the companies. replica louis vuitton It provides significant clues towards choice of geographic areas that companies could prioritize in their launch and expansion plans on one hand, chanel replica as well as on how to customize their go-to-market strategies in these chosen geographies on the other. Ultimately, we believe that this framework can gucci replica significantly support a prioritized, sustainable and profitable expansion of a company business in China.

グッチスーパーコピー

グッチブランド財布の女性はとヨーロッパのハイエンドのブランド財布の流行する傾向をきつく包んで、すぐ環境保護&流行の結合の新しい理念を受けてその通りにして、全シリーズの新しい環境保護の生地のグッチスーパーコピーハイエンドのブランド財布の製品を出します;その製品は手製で精致で、デザインは流行して自然で、優雅で気前が良くて、適用できて現代の都市の女性の生活百がコーディネート自在の需要に変わりますおよび。グッチ女性は包んで彼女たちの第一選択になるでしょう!

  我が社にグッチブランド財布の革製品のグッチスーパーコピー経営する人に投資するのに対して次の通り要求があって、各界の人士は下記の条件者を備えて皆列を考慮しています:

  ●より強いブランド財布の意識があって、グッチブランド財布を認めて理念を経営して、良好な共同発展の信念を備えます;
  ●誠実と信用の商業の激安グッチ財布道徳的で良好な商業の信用を備えます;

  ●より強い資金の実力を備えます;
  ●一定連鎖を備えて経験を経営して現地の人の脈と資源に関係するのに加盟します;

  ●能力に広く開拓するのと良好な端末のグッチスーパーコピー管理能力を備えます;
  ●グッチ革製品を守るマーケティングの政策と市場の管理は定めて、積極的に協力する会社の市場は運営します。

Completely agreed points!

Completely agreed points! It is incredibly helpful and content managed in a very smart way with creativity.
fitjackets.com

Opowiedz nam swoją:
śmieszną,
odjechaną,
niebezpieczną...
czytaj więcej

Nasza trybuna honorowa
Kto ważny odbiera nasze defilady
czytaj więcej

I Ty możesz awansować, dostać order lub pochwałę przed frontem oddziału
czytaj więcej

Na chustę
Na "godzinę piątą"
Na przystojniaka WP
Konkurs kibica
czytaj więcej