A

A

A

Filmiki z Wanią w roli głównej

Padniesz ze śmiechu

wania-pije.preview.png

Z mordowania kawałów, rzecz jasna! Dochodzą nas wieści, że Wania wybiera się do Polski, a to oznacza nowe odcinki w naszej serii. W branży filmowej mówi się: nowy sezon. A w oczekiwaniu na Wanię, obejrzyjmy stare z nim filmiki. Ponieważ jest Wania nieśmiertelny jak „Miś” albo inny „Rejs”, a co!

Czy TVN pokaże kolegę z ruskiego wojska?

wania-the-best.png

Nasze filmy o Wani - mordercy kawałów robią furorę na Youtube. Obejrzało je już w sumie  550.000 osób. Czekamy na decyzję programu „Szymon Majewski Show”, z którego producentem jesteśmy w kontakcie, czy zechce pokazać Wanię całej Polsce.

 

Stać mnie i ch...!

wania-gips.png

Nasz kolega z ruskiego wojska, Wania morderca kawałów,  robi furorę na Youtube i Joe Monster (w sumie prawie 550 tysięcy odsłon). Czyżby z powodu agresji armii rosyjskiej na Gruzję ludzie chcieli zobaczyć, do czego zdolny jest prawdziwy trunkowy sołdat? A Wania potrafi sporo.

Śnieg w samolocie?

wania-pije5.png

Tym razem nasz kolega z ruskiego wojska nie zamordował kawału. Pewnie dlatego, że to kawał o Rosjanach. Wania prawdziwek robi furorę, ale sami powiedzcie, ile czerstwego uroku i talentu ma ten sołdat w nie całkiem kompletnym mundurze.

Puk, puk, kto tam? Sto gram!

wania-pije.png

Nasz kolega z ruskiego wojska wciąż morduje kawały. Oto czwarty już odcinek jego zmagań z polskim humorem. Czy Wania podbije serca polskich internautów niczym niedawno Kononowicz?

Penis miętki czy krętki?

wania-odc3.png

Kolega z ruskiego wojska wciąż wali pakały... Wrrrróóóć!!!! Pali kawały! Te filmiki robią w sieci furorę. Mamy dla Was kolejny.

Opowiedz nam swoją:
śmieszną,
odjechaną,
niebezpieczną...
czytaj więcej

Nasza trybuna honorowa
Kto ważny odbiera nasze defilady
czytaj więcej

I Ty możesz awansować, dostać order lub pochwałę przed frontem oddziału
czytaj więcej

Na chustę
Na "godzinę piątą"
Na przystojniaka WP
Konkurs kibica
czytaj więcej